Гімназія - філія опорного закладу освіти "Новозбур'ївський ліцей" Голопристанської міської ради

Ласкаво просимо!

/Files/images/21727997_273360629818208_3696118590161679820_n.jpg

Інтернет сьогодні є найважливішим інструментом взаємодії зі світом у руках не тільки дорослих, але й дітей. Він допомагає їм навчатися, розвиватися, підтримувати спілкування з друзями, стежити за подіями у світі.

Однак, окрім очевидної користі, в мережі також таїться безліч загроз, з якими не завжди під силу впоратися дитині.

Одним із викликів сучасності є попередження насильства над дітьми у різних його проявах (в тому числі в Інтернеті). Діти, які зазнали сексуального насильства в Інтернеті, травмовані ще сильніше, ніж ті, які зазнали фізичного насильства, адже особливість вчинення сексуального насильства над дітьми в онлайн полягає в тому, що матеріали (фото, відео) залишаються в Інтернеті та транслюються по всьому світу (навіть після того, як дитина врятована).

З 15 вересня в Україні розпочинає діяльністьурядова консультаційна лінія з питань безпеки дітей в Інтернеті за телефоном1545(далі обрати 3).

Лінія створена з метою підвищення рівня обізнаності дітей, батьків та осіб, що їх замінюють, з питань попередження та реагування на ризики, з якими діти можуть зіткнутися в Інтернеті.


/Files/images/baner1545.png


/Files/images/300px-Кібербулінг.png

"Даруй себе дітям! Будь терплячим в чеканні дива і будь готовим до зустрічі з ним!"

Ш. О. Амонашвілі


Facebook

/Files/images/булинг.png

/Files/images/протидія торгівлі 1.jpg

/Files/images/протидія торгівлі 2.jpg

/Files/images/9.jpg

Щодо питань видалення та редагування змісту новин надсилайте інформацію на електронну адресу навчального закладу: nzb3@ukr.net