Добра справа

"Дерево саджай - будеш мати в селі рай"

Справжній патріот - це не тільки той, хто любить свою Батьківщину чи свій народ, а й виявляє свідоме бажання та прагнення робити вчинки задля інтересів власного народу й країни, де він народився та живе.

Напередодні травневих свят з ініціативи учасників національно-патріотичної гри "Джура", рою "Сокіл", і з підтримки голови громади села Нова Збур'ївка - Самойленко Таїсії Іванівни, дирекції Новозбур'ївського закладу загальної середньої освіти №3, 12 квітня в парку центра села, висадили 28 саджанців дерев і 5 молодих кущів смородини та бузку. Протягом трьох годин учні висаджували та поливали молоді насадження.

Справа, яку обрав рій "Сокіл", у повній мірі виражає щире прагнення його учасників покращити шляхом озеленення територію "малої Батьківщини" - рідного села Нова Збур'ївка.

/Files/images/IMG_20180412_144126.jpg

Добре діло рою "Сокіл" пройшло під гаслом: "Дерево саджай - будеш мати в селі рай".

Символічним стало проведення акції напередодні травневих свят, адже парк межує з меморіальним комплексом загиблих односельчан у Великій Вітчизняній війні, Свято-Успенським храмом та пам'ятником воїнам-афганцям.

/Files/images/IMG_20180412_125341.jpg

Суспільна значимість "Доброго діла" зумовлена тим, що сьогодні, як ніколи, перед людством стоїть питання про необхідність зміни свого ставлення до природи й забезпечення відповідного виховання та освіти нового покоління. У сучасному, динамічному, технічно-розвиненому світі проблеми навколишнього середовища набули глобального масштабу. Основою розвитку людства має стати співдружність людини й навколишнього середовища. Кожен повинен зрозуміти, що тільки в гармонійному співіснуванні з природою можливий подальший розвиток нашого суспільства та й людства взагалі. Справжній патріот виражає свою любов до Батьківщини через конкретні дії, прагнення поліпшити життя громади та покращити територію, на якій живемо.

Учасники роб отримали естетичну насолоду від зробленої справи. Голова сільської громади Самойленко Таїсія Іванівна висловила особливу подяку учням, які взяли участь в акції та побажала успіхів у патріотичній грі "Джура" ("Сокіл").

/Files/images/IMG_20180412_130319.jpg /Files/images/IMG_20180412_130625.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 558